Rodzinny Klub Wsparcia w Wysokiej dysponuje 20 miejscami dla dzieci z terenu Gminy Łańcut, w wieku 7 - 18 roku życia. Klub funkcjonował będzie przez cały rok, 3 dni
w tygodniu po 4 h dziennie (14:00–18:00). Celem Klubu jest świadczenie usług opiekuńczych i społecznych dla dzieci z terenu Gminy Łańcut.
Szczegóły dotyczące zasad funkcjonowania Rodzinnego Klubu Wsparcia zamieszczone są w: Regulaminie Organizacyjnym Rodzinnego Klubu Wsparcia w Wysokiej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Gminy Łańcut:

  • telefon: 17 2499200, 17 2499207
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • www.opsgl.pl
  • www.rkw.pl 

Po zapoznaniu się z Regulaminem organizacyjnym Klubu, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z oferty, prosimy o wypełnienie wniosku i dostarczenie go do Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łańcut: Wysoka 49, 37-100 Łańcut.

 


ZAŁĄCZNIKI:

Regulamin [PDF]
Formularz rekrutacyjny [PDF]

Mikołajki, znane również jako dzień Świętego Mikołaja, to święto obchodzone z niezwykłym entuzjazmem i ciepłem w wielu krajach świata. Każdego roku, 6 grudnia, domy i serca ludzi wypełniają się radością i nadzieją, przynosząc ducha świąt Bożego Narodzenia. Tradycja ta, zakorzeniona w legendzie o biskupie Miry, św. Mikołaju, ewoluowała na przestrzeni wieków, przyjmując różne formy i znaczenia w zależności od kultury i regionu. Poznaliśmy bogatą historię, tradycje i różnorodne oblicza Mikołajek, święta, które każdego roku sprowadza uśmiech na twarze dzieci i dorosłych na całym świecie. 

Harmonogram dla Rodzinnego Klubu Wsparcia w Wysokiej [grudzień 2023]:

Plik PDFPobierz harmonogram dla Rodzinnego Klubu Wsparcia w Wysokiej - grudzień 2023 [PDF]