Rodzinny Klub Wsparcia w Wysokiej dysponuje wolnymi miejscami dla dzieci z terenu Gminy Łańcut, w wieku 7 - 18 roku życia.

Klub funkcjonuje  przez cały rok, 3 dni w tygodniu po 4 h dziennie (14:00–18:00). Celem Klubu jest świadczenie usług opiekuńczych i społecznych dla dzieci z terenu Gminy Łańcut. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Gminy Łańcut.

W RKW spędzaliśmy tydzień z przyrodą, w którym to skupiliśmy się na charakterystyce Parków Narodowych w Polsce - w tym ochronie zwierząt i roślin (w ramach obchodu Dnia Ochrony Środowiska), a także omówiliśmy najważniejsze akweny w Polsce i ogólny ekosystem.

Z okazji Dnia Dziecka dzieci zostały obdarowane wspaniałymi podarunkami, zarówno w formie słodkiej niespodzianki, jak i artykułów szkolnych.